Minu firmast

Asub Haapsalus. Firma tegutseb aastast 2017. Põhiliseks tegevusvaldkonnaks on rõivaste õmblemine nii individuaalteenusena , kui esinemiskostüümid tantsurühmadele, kooridele. Õmblen kodutekstiile ja mööblikatteid. Teostan ka rõivaste parandusteenust. Olen õmmelnud ka kostüüme erinevatele teatrietendustele.

Minust

Olen tegelenud käsitöö ja õmblemisega niikaua, kui ennast mäletan.  Praegu on lemmikala küll õmblemine, kuid vabal ajal meeldib kududa.  Haapsalus elades pole võõras  ka haapsalu salli  kudumine. Lemmikuks on siiski rahvusmustritega sokkide ja  taasavastusena ka kinnaste kudumine.

Hetkel töötan õmblemisõpetajana kutsekoolis, kuid olen töötanud 10 aastat ka  käsitööõpetajana põhikoolis. Õpetan õmblemist  tekstiilkäsitöölistele, kangakudujatele, silmuskudujatele, pehme mööbli valmistajatele  ja mööblirestauraatoritele.

Teenused

couch, living room, furniture-1845270.jpg
Vajuta pildile ja loe lisaks

Mööblikatted ja kodutekstiil

Õmbleme väsinud mööblikatete asemel uued. Valmistame kardinaid, patju ja muid sisutustekstiile.

sew, needle, wire-2564557.jpg
Vajuta pildile ja loe lisaks

Individuaalõmblus

Individuaalõmblus on suurepärane võimalus saada endale täpselt sobiv rõivas, mis on disainitud just sinu keha ja stiili järgi. Uuendame ja kaunistame ka juba kasutuses olevais rõivaid.

quilt, cozy, home-716838.jpg
Vajuta pildile ja loe lisaks

Lapitehnika

Valmistame voodikatteid, katsikukingituseks personaalse beebiteki või lapitehnikas mööblitektstiile.

Parandustööd / rõivaste tuunimine

Parandame ja korrastame sinu rõivad, et pikendada nende eluiga. Kohandame suurusnumbrit, parandame auke ja rebenemisi, vahetame lukke jne.